VOLEJTE 608 60 50 43

     Je jen velmi málo pražských projektů, které jsou začleněny do původní vilové zástavby. Park Měcholupy je jedním z nich. Nachází se, obklopený rodinnými domy, na klidném místě v centru Dolních Měcholup, Praha 15 v ul. U Svornosti. Nejedná se o další bytový komplex umístěný na periferii městské části.

     Dolní Měcholupy mají kompletní vybavenost včetně základní a mateřské školy. V místě je dobře dostupná lékařská péče. Nákupní možnosti jsou buď v místě nebo v nedalekém Europarku Štěrboholy. Velmi blízko je také golfové hřiště Hostivař.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU

Majitelé domů si budou užívat výhod fungující infrastruktury spojené s výhodou příjemného, zeleného prostředí.

     Dopravní spojení je výborně zajištěno linkami MHD zejména na novou stanici metra trasy A „Depo Hostivař" která je dostupná za cca 10 minut.
     Automobilové spojení je přes Kutnohorskou ul. na vnitřní Pražský okruh - Štěrboholskou radiálu, (cca 5 minut jízdy) odtud jsou již dostupné dálnice vedoucí z Prahy – Hradecká a Boleslavská cca 15 minut, Brněnská cca 10 minut a Plzeňská cca 30 minut. Lze také vyžít trasy přes Uhříněves na D1 a přes Dolnoměcholupskou lze rychle dojet na Průmyslovou ul. Již vyhlášená je cyklostezka mezi Dolními Měcholupy a Dolními Počernicemi jak pro cyklisty tak zejména pro in-line bruslaře.